Ta strona używa ciasteczek(cookies), dzięki który nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

OK

Paryż w pigułce

Założeniem tej trasy jest zapoznanie uczestników z topografią Paryża i z najważniejszymi aspektami jego historii, tak aby w następnych dniach mogli Państwo poruszać się samodzielnie po mieście znając już jego najważniejsze miejsca.W trakcie zwiedzania postaramy się przekazać jak najwięcej informacji praktycznych (funkcjonowanie metra i transportu miejskiego, godziny otwarcia muzeów, sklepów, itd).  Podzielimy się z Państwem ciekawostkami i anegdotami o Paryżu.
Trasa, którą proponujemy jest autorska i przeplata  odcinki które przejedziemy samochodem i przejdziemy pieszo w miejscach szczególnie godnych uwagi.

PLAN WYCIECZKI:

1

GODZ. Spacer

Przejdziemy pieszo w miejscach szczególnie godnych uwagi, np.: przejście z placu Trocadero pod wieżę Eiffla.

2

GODZ. Przejazd autem

Mając do dyspozycji samochód, zwiedzimy, w komfortowych warunkach, całe historyczne centrum Paryża: Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny, Dzielnicę Łacińską, Wyspy na Sekwanie i Katedrę Notre Dame, Operę Garnier, dzielnicę handlową, Montparnasse i Montmartre.

3

GODZ. Obiad

Postaramy się tez zaprezentować Państwu jak najwięcej autentycznego Paryża; około 13-tej zjemy obiad w klasycznej francuskiej restauracji, położonej na uboczu tras turystycznych. Pokażemy Państwu kilka ulubionych miejsc Paryżan, których nie znajdziecie Państwo w żadnym przewodniku turystycznym.

4

GODZ. Degustacja

Na zakończenie dnia, delektując się pięknym widokiem, poczęstuję Państwa pysznym francuskim szampanem.

Długość trasy: 25 km
Cennik
Skontaktuj się z nami
Imię i nazwisko*:

Mail*:

Telefon*:

Nazwa firmy:

Planowany termin przyjazdu:

Ilość osób:

Branża:

Wiadomość:

zobacz także