Ta strona używa ciasteczek(cookies), dzięki który nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

OK

BLOG

audi_paris_2014_artikel_021

Międzynarodowe targi we Francji, to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy na arenie międzynarodowej, nawiązania bezpośredniego kontaktu z firmami z różnych branż z całego świata, co najczęściej owocuje poszerzeniem grona swoich odbiorców oraz dostawców. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani targami we Francji, możecie sprawdzić rozkład imprez handlowych na stworzonej przez nas specjalnie do tego celu wyszukiwarce, którą znajdziecie tutaj.

Francja to potęga w organizacji targów. Co roku w Paryżu odbywa się kilkaset imprez handlowych. Które z nich warto odwiedzić? Jak kompleksowo przygotować się do targów we Francji? Służymy Wam pomocą w rozwiązaniu tych kwestii. Targi w Paryżu i całym regionie paryskim, pomoc w nawiązywaniu kontaktów francusko-polskich od lat jest naszą specjalnością i pasją. Korzystając z naszego doświadczenia na temat targów we Francji służymy kompleksową pomocą w zorganizowaniu oraz uczestnictwie w targach zorganizowanych na terenie Francji. Udzielimy przydatnych wskazówek związanych z przyjazdem i pobytem we Francji, pomożemy w załatwianiu wszelkich formalności, zapewnimy pełną opiekę doświadczonego pilota – tłumacza.

Reprezentantom firm biorącym udział w imprezach handlowych takich jak targi w Paryżu oraz targi we Francji oferujemy:

  • Pomoc w rezerwacji hotelu – gwiazdki sugerujące poziom hotelu oraz cena nie gwarantują oczekiwanego komfortu. Dzięki naszemu doświadczeniu unikną Państwo niemiłych niespodzianek.
  • Transfer z lotniska do hotelu oraz na miejsce targów – zagwarantujemy transport w bardzo komfortowych warunkach – do Państwa dyspozycji oddajemy Mercedesa V w wersji wyposażenia VIP. Pojazd prowadzi kierowca posiadający uprawnienia do przewozu osób VIP.
  • Towarzyszenie w rozmowach handlowych i negocjacjach (tłumaczenie z języka francuskiego oraz angielskiego na język polski).
  • Zwiedzanie Paryża, zakupy, wycieczka w stylu Paryż szyty na miarę – przykładowy program wycieczek dostępny jest tutaj.
  • Pełna pomoc w wyborze restauracji, rezerwacja, dobór lokalnych specjałów.

Dzięki naszej pomocy pobyt we Francji będzie nie tylko owocny, ale i przyjemny. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapytania prosimy przesyłać na adres: biuro@aurigamus.pl