Ta strona używa ciasteczek(cookies), dzięki który nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

OK

BLOG

image

Beaujolais nouveau est arrivé!

Od zeszłego czwartku świat otwiera Beaujolais Nouveau. Jak co roku w trzeci czwartek listopada przypada święto Beaujolais, czyli święto młodego wina z Burgundii.
image

Sezon na wino

Wrzesień jest bardzo pracowitym miesiącem dla wszystkich Francuzów. Trzeba odpocząć po wakacjach, wyprawić dzieci do szkoły, zapisać je do różnych kółek zainteresowań i klubów sportowych. Ledwo człowiek trochę odsapnie, już zaczynają się  „Foire aux vin”... znowu trzeba latać od sklepu do sklepu, wieczorem analizować broszurki, porównywać, wybierać.
image

Targi w Paryżu

Międzynarodowe targi we Francji, to doskonała okazja do zaprezentowania swojej firmy na arenie międzynarodowej, nawiązania bezpośredniego kontaktu z firmami z różnych branż z całego świata, co najczęściej owocuje poszerzeniem grona swoich odbiorców oraz dostawców. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani targami we Francji, możecie sprawdzić rozkład imprez handlowych na stworzonej przez nas specjalnie do tego celu wyszukiwarce, którą znajdziecie tutaj.
image

Aurigamus w Hollywood

Jaki związek ma wchodzący do kin film Ben Hur z naszą firmą?
image

Zakochaj się w Paryżu

Wraz ze zbliżającym się Świętem Zakochanych przygotowaliśmy dla Was specjalny program jednodniowej wycieczki po Paryżu.
image

JE SUIS EN TERRASSE

image

Co to jest „brasserie”?

Z cyklu: Paryż smakoszy

W XIX-wiecznym Paryżu dziesiątki małych browarów warzyły piwo, było ono sprzedawane na wynos i do picia przy barze z małymi przekąskami. Właścicielami browarów w Paryżu byli często Francuzi, którzy...
image

Bonjour

Z wielką tremą otwieram moją stronę internetową, jak również mój blog.

Opis wszystkich moich usług znajdą Państwo na poświęconych im podstronach. Ale blog, w moim założeniu, ma być czymś innym; opowiadaniem o mojej Francji i o moim Paryżu. Subiektywność będzie moim hasłem przewodnim...
image

Muzeum wyrobów z masy perłowej - Méru

Z serii : Nieznane muzea w regionie paryskim

Jadąc z Paryża na lotnisko w Beauvais lub do Normandii , warto wyjechać o godzinę wcześniej i zwiedzić to muzeum. Mieści się ono w dawnej, XIX wiecznej fabryce.
1
...
1